Uskumatud võidud ruletiga

Ühed ütlevad, et ruletil võib kasu olla vaid lollist juhusest või algaja õnnest, aga teised ei nõustu ning ütlevad, et see mäng on intuitsiooni proovilepanekuks. Ent mõlemad on nõus – matemaatikast pole ruleti puhul abi, ükskõik kuidas seda ka ei sooviks. Selleks, et oma õnne ja intuitsiooni proovile panna, tutvustame teile kaht mängurit, kes lähenesid mängule erinevalt, ent lahkusid mõlemad kasiinost võitjatena.

  • Ashley Revell võitis ruletiga juurde 135 300 dollarit. Kui palju aga mängu pani? Samuti 135 300 dollarit. Kuidas see tal õnnestus? Ta pani kõik oma säästud punasele värvile. 2004. aastal otsustas ta oma elu täielikult muuta ning usaldas uue elu alguse ruleti hooleks. Ta võttis pangast kogu raha välja ning müüs maha maja, auto ja isegi riided ning sai kokku 135 000 dollarit. Selle rahaga suundus ta Las Vegasesse, peas vaid üks mõte – rulett (roulette) ning punane värv. Tema teguviis oli nii ebatavaline, et temaga sõitis kaasa ka filmimeeskond, kes soovis tema hullumeelsusest dokumentaalfilmi vändata. Ashley läkski kasiinosse ning pani ühe korraga kogu raha punasele värvile. Raske ettegi kujutada, kuidas ta tundis end hetkel, mil pall mööda ratast veerema hakkas. Ent pallike peatus punasel seitsmel ning algse summa kahekordistamisest talle piisas. Mõni ütleb, et see pole nii palju, ent mõelge, millist julgust millegi sellise tegemine vajas! Mida ta võidetud rahaga tegi? Avas internetikasiino Poker UTD ning lõi hiljem ka veebilehe, mis aitas netikasiinodele töötajaid leida.
  • Mike Ashley võitis ruletiga 820 000 naela. Mängu pani ta 480 000 naela. Kuidas see tal õnnestus? Tehes “complete beti” arvule 17. Mike Ashley on miljardär, kellele kuuluvad mitmed ettevõtted ning ka jalgpallimeeskond Newcastle United. Ent ka rikkuritel hakkab igav, mistõttu läks ta ühte kasiinosse, kus panustas 480 000 naela arvu 17 erinevatele kombinatsioonidele. Näis, et Mike teab, mida teeb ning mõne minuti pärast väljus ta kasiinost 1,3 miljoni naelaga, mis miljardärile vast kuigi suur summa pole, ent näitas vähemalt tol hetkel, et õnn käib temaga kaasas.