Populaarseimad kasiinomängud internetis

Milline on esimene mäng, mis pähe tuleb, kui mõtlednetikasiinodest? Vahest blackjack või pokker? Või tekivad esimesed seosed hoopis slotimängudega?

Tegelikult on kasiino mängude valik internetis lõputult lai, kuigi levinumad mängud näivad olevat blackjack, slotimängud ning baccarat. Igal neist on oma spetsiifika – ühes tuleb rohkem mõelda, teises rohkem õnnele anduda. Seetõttu peaks kõik, kes soovivad netikasiinos oma kätt proovida, algul mõtlema, mida nad mängust ootavad. Pakume väikest ülevaadet mängude põhimõttest, mis peaks aitama otsustada, milline neist võiks olla sinu jaoks kõige sobivam.

  • Blackjack ehk 21 on suhteliselt lihtne kaardimäng, mille eesmärk on võita krupjeed ehk kasiinot, diilerit või kaardijagajat. Selleks tuleb saada selline kaardikombinatsioon, mis oleks võimalikult lähedane või võrdne arvule 21. Kui mängija on saanud kombinatsiooni, mis ületab 21, siis ta kaotab. Huvitav punkt on see, et selles mängus ei võistelda teiste mängijatega vaid lihtsalt kasiinoga. Mängu teeb populaarseks ka seik, et võitmiseks on suhteliselt suured võimalused, kuigi sealjuuers sõltub palju mängija teadmistest ja kogemustest. Enne virtuaalse blackjacki-laua taha istumist veendu, et tead iga kaardi väärtust, kuna arvutustel on mängus oluline roll.
  • Slotimängud on meelelahutusviisini ühtmoodi au sees internetis kui ka päris kasiinodes. Suurem probleem on see, et inimesed kipuvad arvama, et mänguautomaatide puhul pole tarvis üldse mõelda, küsides: “Mis reeglid siin olla võiksid? Vajutad lihtsalt nuppu, vaatad ekraanil jooksvaid sümboleid ning loodad, et veab!” Vale! Kuigi kõigi mänguautomaatide põhiprintsiip on ühesugune, on kõigil neist erinevad boonused, panused ning väljamaksete süsteem. Netist leiab palju häid nõuandeid selle kohta, mis lubavad mängutingimusi enda kasuks rakendada, kuna niisama järjest nupule pressides ja õnnele lootes kaotate kiiresti kogu oma raha.
  • Baccarat on üks tuntumaid kasiinomänge internetis. Nagu paljudel teistelgi kaardimängudel, on ka sellel erinevaid variante, millest üks populaarsemaid on Punto Banko. Mängus on kolm võimalust: võidab mängija (Punto), pank (Banko) või jäädakse viiki. Mängija teeb oma ennustuse ning siis jagatakse kaardid. Tulemust mõjutada ei saa, kuid tähelepanu tuleb pöörata panuste tõenäosustele. Näiteks pole viigile panuse tegemine nii kasulik kui mängija võidule.

 

Esmapilgul võivad kasiinomängud internetis näida keerulised, kuid neid pisut uurides leiate arvatavasti, et huvitaivamad on just need, kus peab mõttetööd tegema juba enne panustamist.