Pokker internetis – mugav ja soodne  

Pokkerimängu oleme me kõik näinud nii filmides kui teleseriaalides, ent milline on see õige pokker? Algajatele tuleks selgitada, et pokker jagatakse laias laastus kaheks: niinimetatud elus pokker, mida mängitakse päris laua ümber ning netipokker, mida mängitakse internetis.

Traditsioonilise laua taga mängitava pokkeri mängija on tihti nagu professionaalne tantsija, kellel on tihti keeruline igast kasiinost võrdset vastast leida. Ent samast liigast vastasmängijat on alati vaja.

 

Seetõttu pole ka ime, et viimastel aastatel on järsult tõusnud netipokkeri (poker) mängijate arv. Seal leiab igaüks endale võrdse partneri. Üks netis mängimise plusse on seegi, et internet muutub üha kiiremaks ja turvalisemaks. Lisaks pakuvad pokkeriportaalid järjest rohkem kõiksugu pokkeritubasid koos kõiksuguste boonustega.

 

Pokkeril on väga palju erinevaid alaliike. Erinevused tulenevad nii kättejagatud kaartide hulgast, panuste suurusest ning muudest üksikasjadest. Maailmas on praegu kõige levinum pokkeriliik Texas Hold’em. Mängu populaarsusest annab aimu muljetavaldav hulk turniire, milles osaleb iga päev tuhandeid mängijaid.

 

Lühidalt on Texas Hold’em tavalise kaardipakiga, 52 kaardiga, mängitav mäng, kus mängijatel on kaks isiklikku kaarti ning viis ühist kaarti, millega kombinatsioone moodustada. Mängu eesmärk on saada kõige tugevam kombinatsioon või teised mängijad mängust välja puksida. Mängu ei tuleks aga segamine ajada teise Hold’em variandiga, mis kannab nime Caribbean Hold’em.

 

Milleks peaks internetikasiinos kõigist mängudest just pokkerit mängima? Sellel on teiste mängude ees hulganisti eeliseid. Esiteks sõltub võiduvõimalus mängija oskustest, mitte õnnest nagu slotimängude või ruleti puhul. Mängus ei saa õnne peale välja minnes pikas perspektiivis mitte kuidagi võita.

 

Erinevalt tavakasiinost saab mängija internetis valida, milline pokkeri alaliik talle kõige rohkem meeldib. Tavakasiinodes on valik alati väiksem. Netikasiinodes on ka diileri protsent väiksem kui tavakasiinodes.

 

Internetis harrastatavad paljud mängijad ka korraga mitme laua taga mängimist. Lisaks ei saa ükski teine mängija sinu kaartidest miimika või kehakeele järgi aimu, mis tähendab, et võid end mängides palju vabamalt tunda.

 

Samas tuleb meeles pidada, et pokker on mäng, kus tuleb palju mõelda ja arvutada. Ärge pokkerit mängides liialt unistama jääge. Ärge iial pimesi arvake, et teie kombinatsioon kõige tugevam on. Arvestage tõenäosuseid ning hoidke emotsioone tagasi. Kui satute hoogu, võite kergesti vale otsuse teha.