Netipokker

Kasiinoportaalides on võimalik pokkerit mängida vastaste vastu kogu maailmast. Tõeline buum oli netipokkeril aastatuhande alguses, mil internet jõudis läänemaailmas pea igasse kodusse. Just võimalus pokkerit kasiino kõrval ka internetis mängida on mängu populaarsust metsikult tõstnud ning palju uusi mängijaid kokku toonud.

Sajandi algul tõusid järsult ka pokkeri korraldamisega teenitud kasumid. Kui 2000. aastal oli tegu 82,7 miljoni USA dollariga, siis 2005. aastal oli kasum juba 2,4 miljardit dollarit. Ligikaudu üks neljast dollarist pokkeri puhul tuleb just netimängimisest. Lihtsa matemaatilise tehtega võime näha, millist majanduslikku jõudu pokker endas kätkeb.

 

Peamised erinevused

 

Eks pokkerit võib endiselt ka tavalistes kasiinodes mängida, ent uutele mängijatele võib see üsna stressirohkeks kogemuseks osutuda. Netimäng on selles suhtes palju mugavam, kuna reeglitega on palju lihtsam tutvuda ning ühtlasi saab rahulikult välja kujundada enda mängustrateegia, mis iga inimese puhul erineb.

 

Oluline erinevus on seegi, et netis mängides pole võimalik vastaste kehakeelt jälgida, mis on professionaalide üks peamisi trumpe algajate vastu. Kehakeel ütleb sinu kohta rohkem, kui esmalt näida võib. Seetõttu on netipokkeri eest tänulikud need, kes on emotsionaalsemad ning ei suuda nii-öelda poker face’i edukalt hoida. Kasiinode vaatepunktist on netipokkeri vahendamine palju odavam, kui päris mängulaua pidamine, kuna pole tarvis ei töötajat ega kohta, kuhu mängulaud paigutada.

 

Kulud

 

Netipokkerit võib mängida ka tasuta, ent raha eest mängimiseks on palju erinevaid variante. Mängida võib päris raha eest, aga ka tasuta turniiridel endale raha eest žetoone juurde osta. Paljud mängivadki pokkerit üksnes tasuta, ent kasiinoportaalides käib mäng üldiselt raha peale. Ent ka tasuta mängides võib leida tugevaid vastaseid, kelle peal oma oskuseid parandada ja mängust õige maitse suhu saada.

 

Kui soovid netis pokkerit raha peale mängida, soovitame alustada populaarsetest kasiinoportaalidest, ent treenimiseks soovitame näiteks rakendust WSOP Poker.