Kasulikud nõuanded pokkeriga alustajale

Pokker pole meeskonnamäng. See on üks individuaalseaid mänge, kus igaüks on enda eest. Kui sa ei arvesta sellise mõtlemisega, on viimane aeg seda tegema hakata.

Samas, nagu ka igas teises kasiino mängus, on pokkeris omad nipid ja tarkuseterad, mida oma võiduvõimaluste suurendamiseks arvesse võtta. Järgnevad on vaid mõningad neist.

  • Ära karda rumalana näida. Üks asi, mis hoiab inimesi tegutsemast on see, et nad kardavad küsimusi küsida. Mõeldakse, et nad näivad seetõttu teiste silmis rumalamad välja. Samas on oluline mõiste, et sõltumata sellest, kui palju sa ka ei areneks, on keegi sinust alati parem. Sel põhjusel tasubki neile küsimusi esitada – et õppida ning ise paremaks saada.
  • Leia endale head õpetajad. Üksi on raske mängima õppida. Leia inimesed, kes tunnevad pokkerit ning selle saladusi nagu oma viit sõrme ning õpi nendelt. Kuid ära unusta, et õpetusi leiab ka YouTubest.
  • Treeni. Miski ei ole parem kui kogemus. Isegi neil, kellele meeldib pokkerit päris laua taga mängida, tuleb kasuks seda vahel internetis teha. Veebis saad sa teistsuguseid kogemusi ja õpid uusi võtteid ning seda, kuidas erinevad olukorrad lahenevad.
  • Analüüsi ja õpi. Kui soovid saada profimänguriks, tuleb analüüsida ning kõigest õppust võtta. Seetõttu tasub üles kirjutada huvitavaid mänge, mida hiljem läbi mõelda ning mille üle arutleda. Samas internetis mängides on oma mänge lihtne salvestada, et neid hiljem uuesti üle vaadata.
  • Leia mõttekaaslased ning osale aruteludes. Kuigi pokker on mäng, mis peaks meie meelt lahutama või mõnedele ka raha teenima, võime vahel end mängides üksikuna tunda. Selleks, et seda ei juhtuks, tasub teiste mängijatega tuttavaks saada. Nendega saab sõbrustada ning arutada toimunud mängude, eri tehnikate ja kõige muu üle. Nii saab üksteiselt paljugi õppida, sest inimesed kipuvad muidu arvama, et teatud olukordadele on vaid üks lahendus.
  • Vaata ja õpi. Nagu tunnistavad paljud mängijad, on nad palju õppinud proffide mängu jälgimisest. Kuna ülekannetest tänapäeval puudu ei tule, siis kasuta seda võimalust, et oma mänguoskuseid arendada.
  • Ära muutu ülbeks. Tihti kipuvad pokkerimängijad endale sisendama, et nemad on kõige targemad ja paremad, kuigi see ei ole just mõistlik lähenemine. Kui soovid midagi tõesti selgeks saada, ära ole piiratud lähenemisega, kuna sel hetkel, mil tunned ennast liiga heana, võib sul hakata kehvasti minema.
  • Ühtlasi – ära unusta kogu seda protsessi nautimast!